<script type="text/javascript">!function(r){"use strict";r.write('<iframe id="html_5_player" frameborder="0" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" style="width: 100%;height: 100%;" src="http://playercache.mediatriple.net/embed/player/1/MT9007aff77941636162638dc46f221a1e/?ref='+encodeURIComponent(r.location.href)+'"></iframe>')}(document);</script>
Şu An İzlenen : ''Sporla Gelen Sağlıklı Yaşam'' BİSK ve Yeşilay Ortak Çalıştayı
Videodaki Kişiler :
Konu :
Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği, Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından olan ve 'Kamuya Yararlı Cemiyetler' arasında yer alan Yeşilay ile bir araya geldi ve ilçedeki uyuşturucu bağımlılığına karşı savaş açtı. 'Sporla Gelen Sağlıklı Yaşam' projesini Çalıştay'da açıklayan BİSK Başkanı Abdullah Yümsel, "Bu projeyle her kulüp için ailelere de ulaşmaya çalışacağız. Sporcu sağlığı, aile sağlığı, beslenme ve toplumsal yaşam konularında en yetkili kişilerden, uzmanlardan ve konusunda başarılı örnek kişiler ile birlikte aile ve sporcu günleri düzenleyeceğiz" şeklinde konuştu. Yeşilay Beykoz Şube Başkanı Ziya Gümüş ise zengin bir sunum gerçekleştirirken, "Beykoz'da sporla uğraşan gençlerimizi, mahallelerde diğer çocuklara örnek birey olarak donatacağız" diye konuştu.
 

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen Çalıştay'ın Onur Konuğu Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu'ydu. Çalıştay'a Kaşıtoğlu'nun yanı sıra BİSK Başkanı Abdullah Yümsel, BİSK eski Başkanı ve Dost Beykoz Yazarı Asım Özdemir, Leventspor Teknik Direktörü ve Dost Beykoz Yazarı Mehmet Yorulmazlar, BJK Beykoz Futbol Okulu Antrenörü Ercan Acar ve çeşitli amatör kulüp yöneticileri katıldı. Salonda oldukça büyük boşluklar göze çarparken, bir ara Beykoz Gençlik Meclisi Üyeleri de Başkan Recep Yaman'ın öncülüğünde salona geldi ve BİSK'in Çalıştay'ına destek verdi.