<script type="text/javascript">!function(r){"use strict";r.write('<iframe id="html_5_player" frameborder="0" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" style="width: 100%;height: 100%;" src="http://playercache.mediatriple.net/embed/player/1/MTc1090e42c408eef8f23df30c1fe34f69/?ref='+encodeURIComponent(r.location.href)+'"></iframe>')}(document);</script>
Şu An İzlenen : Beykoz Belediyespor - UPS SKK 3. Lig Voleybol Maçı
Videodaki Kişiler :
Konu :

TVF Bayanlar Voleybol 3.Ligi müsabakasında, İstanbul temsilcilerinden UPS SKK Takımını ağırlayan Belediye Spor Bayan Voleybol Takımı salondan 3-0'lık skorla galip ayrıldı. Müsabaka öncesinde Boğazın İncilerinin bir Sosyal Sorumluluk Projesi olarak başlattığı "Akülü Sandalye" projesinin tanıtımı ve ilk dağıtımı da gerçekleştirildi.

 

Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksi Salonu’nda yapılan maç öncesinde yeşil mavili kızların başlattığı “Onlarla Paslaş” kampanyasının tanıtımı yapıldı ve ilk tekerlekli sandelye teslim edildi. 

Müsabaka öncesinde, Beykoz Belediyespor Bayan Takımının başlatmış olduğu "Akülü Tekerlekli  Sandalye" projesini anlatan Takım Kaptanı Sevinç Deniz Uysal: "Beykoz Belediyespor olarak ilçe sosyal hayatının her alanında olma düşüncemiz kapsamında bazı projeler belirledik. Bu sosyal projelerin ilkini  “Onlarla Paslaş” adında  ihtiyaç sahibi vatandaşlara akülü tekerlekli sandalye temin etmeye  yönelik başlatmış bulunmaktayız. Sponsorlar vasıtasıyla temin ettiğimiz ürünleri satarak ilk akülü sandalyemizi aldık. Bugün burada bunun dağıtımını yapacağız" şeklinde bilgi verdi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Voleybolcu Kızların son derece anlamlı ve örnek  bir projeye imza attıklarını belirterek: "Sporcularımız sahalarda yakaladıkları başarıyla her türlü övgü ve izlenmeyi hak ediyorlar. Voleybol maçlarındaki seyirci sayısını ve ilginin artmasını diliyorum. Başlattıkları projeyle başarılarını inşallah sosyal hayata da taşıyacaklar.  Akülü Tekerlekli Sandalye Projesi’ni yürekten alkışlıyorum. Sadece kapak toplamakla bu işin yapılmayacağının iyi bir örneğini sergilediler. Bizler de kampanyaya her türlü katkıyı yapacağız. Bugün ilk sandalye teslimini gerçekleştireceğiz, hedeflenen noktaya varıldığında diğerlerini de teslim edeceğiz" dedi.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu ise sporcularla gurur duyduğunu ifade ederek:  "Bana gelip bu kampanyayla  ilgili düşüncelerini aktardıklarında böyle sporculara sahip olmaktan gurur duydum. Onlar en büyük şampiyonluğa ulaşıp  insanların gönüllerinde şampiyon olmayı başardılar. İlk tekerlekli sandalyeyi Beykozlu hemşerilerimizden Mehmet Sofuoğlu 'na vereceğiz. Kampanyada 20 tane akülü tekerlekli sandalye  hedeflenmiş durumda. Sizlerden de destek bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Törende Milli Futbolculardan ve Milli Takımlar Antrenörlerinden Emre Aşık,  Televizyon Programcısı Kadir Çelik, Tekerlekli Sandalye Tenis Milli Takımı Sporcularından Ebru Bulgurcu, TOFD Beykoz Şubesi Başkanı Saniye Efe, Kampanya Sponsoru Marmara Kolonyası Sahibi Nadir Yorgun, Galatasaray Voleybol Takımı Yardımcı Antrenörü Umut Uysal ve Çekmeköy Özel Doğa Koleji Müdürü Ruhi Sarı katılarak sporculara destek verdi.

Kampanya tanıtımı sonrasında gerçekleşen müsabakada Boğazın İncileri sporseverlere keyifli bir maç seyri sundular. Ligde galibiyeti klasik hale getiren yeşil mavili kızlar, UPS SKK Takımını 25-21 / 25-21 / 25-20’lik setlerle yenerek sahadan 3-0 galip ayrıldılar.